28 sierpnia 2020 Udostępnij

Podkładki pod mysz i nagarstek

Długie godziny jakie każdego dnia spędzamy przed komputerem, mają ogromny wpływ na stan naszego nadgarstka. Jego ciągłe obciążanie może wywoływać ból, ale także doprowadzić do poważnej kontuzji dłoni. Dlatego też, warto zaopatrzyć się w ergonomiczną podkładkę pod nadgarstek, która może uchronić nas przed negatywnymi skutkami pracy przy komputerze. Poniżej przedstawiamy wybrane przez nas trzy przykady wygodnych i ergonomicznych podkładek pod mysz i nadgarstek.

  • Podkładka z serii Crystal została stworzona ze świetnej jakości materiału, który jest miły w dotyku i łatwy do wyczyszczenia. Ładny wygląd to jednak nie najważniejsza zaleta podkładki, której konstrukcja sprawia, iż jesteśmy zmuszani do utrzymywania dłoni w odpowiedniej pozycji. Możemy zatem swobodnie pracować przy komputerze, nie martwiąc się o nieprzyjemne skutki zdrowotne jakie mogłyby nas dotknąć. Ważnym atutem podkładki Fellowes jest także antypoślizgowa podstawa, która gwarantuje komfort korzystania z niej, bez względu na to jak intensywne są ruchu naszej dłoni.
  • Podkładka pod mysz i nadgarstek i-Spire jest rozwiązaniem, które zachwyca swoją innowacyjnością. Jest jednym z niewielu modeli pozwalających na kołysanie nadgarstków w czasie wykonywanej pracy, co nie tylko zmniejsza napięcie, ale i podnosi komfort korzystania z myszy. Na uwagę zasługuje również nowoczesny wygląd sprawdzający się w każdym biurze oraz domu oraz cylindryczna konstrukcja, dzięki której używanie myszy jest płynne i bardziej bezproblemowe. Powierzchnia jest łatwa do czyszczenia i sprawdza się tak w wypadku myszy laserowych, jak i optycznych.
  • Silikonowe podkładki pod mysz i nadgarstek mogą być stosowane zarówno w przypadku myszy laserowych, jak i optycznych, nie jest to jednak jedyny ich atut sprawiający, że warto się nimi zainteresować. Na uwagę zasługuje również ich nowoczesny wygląd oraz to, że użytkownik podczas pracy ma możliwość kołysania nadgarstków. Ten ostatni atut zasługuje na szczególną uwagę, prowadzi bowiem nie tylko do zwiększenia komfortu użytkowania, ale i do zmniejszenia napięcia. Podkładki są dostępne w sześciu ciekawych wzorach, pasują więc do każdego wnętrza.

 

Redakcja wyposaz-biuro.pl