1 czerwca 2022 Udostępnij

Jak poprosić odwiedzających o zalogowanie się?

Recepcja Recepcja to miejsce, które musi być doskonale przygotowane, aby wywrzeć na odwiedzających właściwe wrażenie. Jeśli tego nie zrobisz, możesz stracić ważnych klientów, a plotki szybko się rozniosą.

Oprócz zapewnienia odpowiedniej atmosfery w recepcji i wygodnych miejsc do siedzenia, należy również wyposażyć ją w łatwy w obsłudze system rejestracji.

Jest to nieodłączny element bezpieczeństwa przeciwpożarowego, który ma zapewnić rejestr osób przebywających w budynku w danym momencie. Czy posiadasz ręczną książkę wpisów? książkę? A może jesteś bardziej zorientowany na technologię i posiadasz system komputerowy na szklanych recepcjach?

Bez względu na to, na którą opcję się zdecydujesz, ważne jest, aby system nie był zbyt skomplikowany. Niektórzy goście mogą poczuć się nieco zdenerwowani, jeśli system będzie zadawał zbyt wiele pytań lub będzie trudny w obsłudze. To wszystko składa się na negatywne doświadczenie i złe pierwsze wrażenie, zanim jeszcze usiądą na kanapach w recepcji i zaczekają na wizytę.

Jaki rodzaj systemu logowania system używasz?

Redakcja wyposaz-biuro.pl