17 czerwca 2021 Udostępnij

Fotel ERGOHUMAN do 150 kg firmy Grospol z opcją uchwytu na laptopa. Bestseller!

Ergonomiczny fotel biurowy ERGOHUMAN, wykonany w całości z siatki, to idealny produkt dla osób, które spędzają dużo czasu przy biurku i cenią sobie komfort pracy nawet w upalne dni. Wiele opcji regulacji, podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa oraz wytrzymałość do 150 kg sprawiają, że fotel może być używany zarówno w domu, jak i w biurze. Gracze komputerowi docenią możliwość zamontowania uchwytu na laptopa.
 
Fotel biurowy ERGOHUMAN, w całości tapicerowane siatką, zostało zaprojektowane i wykonane z myślą o zdrowym siedzeniu i prawidłowej postawie kręgosłupa. Ergonomia, czyli możliwość dostosowania kształtu krzesła do specyfiki użytkownika, była jednym z głównych celów inżynierów projektujących ten model. W krześle zastosowano wiele zaawansowanych rozwiązań, które pozwalają zachować zdrową, naturalną postawę ciała nawet podczas wielogodzinnej pracy przy biurku. Użytkownik może w łatwy sposób regulować wysokość i głębokość siedziska oraz wysokość oparcia bez konieczności wstawania z krzesła. Takie rozwiązanie sprawia, że krzesło jest odpowiednie zarówno dla osób niskich, jak i wysokich. Podparcie lędźwi, regulowane podłokietniki oraz odchylany zagłówek wspierają kręgosłup i plecy przed nadmiernym przeciążeniem. Fotel charakteryzuje się również nowoczesnym designem, dużym wyborem trwałych tapicerek oraz wieloma opcjami kolorystycznymi.
 
grospol ergohuman
 
Fotel dostępny jest w następujących wariantach:
 
- siedzisko i oparcie wykonane z siatki. Kliknij na link, aby obejrzeć prezentację 3D (Ergohuman black mesh)
 
- siedzisko tapicerowane tkaniną, oparcie wykonane z siatki (kolor jednolity)
 
- siedzisko tapicerowane tkaniną, oparcie wykonane z siatki (różne kolory)
 
- siedzisko i oparcie tapicerowane skórą naturalną
 
Dodatkowo fotel może być wyposażony w:
 
- uchwyt na laptopa
 
- podnóżek 
 
Jeśli interesują Cię dodatkowe opcje, sprawdź zestawy ERGOHUMAN dostępne w ofercie sklepu meble.lobos.pl: https://meble.lobos.pl/sklep/krzesla-i-fotele-obrotowe/67-ergohuman-bs.html
 
Wysoka niezawodność tego nowoczesnego fotela biurowego potwierdzona jest przez producenta pięcioletnią gwarancją. 
 
fotel ergohuman z podnóżkiem

Informacje o fotelu biurowymErgonomiczny fotel biurowy ERGOHUMAN - wymiary

Wymiary krzesła:
- wysokość z zagłówkiem 116 cm - 129,5 cm
- szerokość siedziska 50,5 cm
- głębokość siedziska 36,5-43 cm
- regulacja wysokości podłokietników: 17,5 cm -24cm
 
Dopuszczalna waga użytkownika: max. do 150 kg
 

Siedzisko i oparcie tapicerowane miłą w dotyku siatką

Fotel biurowy posiada odchylane, profilowane oparcie z funkcją regulacji wysokości. Mechanizm regulacji wysokości oparcia działa bez konieczności wstawania z fotela. Fotel Ergohuman wyposażony jest w elastyczny, regulowany na wysokość profil lędźwiowy.
 
Wyprofilowane siedzisko fotela posiada mechanizm płynnej regulacji wysokości z podnośnikiem pneumatycznym.
 
fotel ergohuman grospol
 
Mechanizm SYNCHRON
Nowoczesny fotel biurowy ERGOHUMAN posiada zaawansowany mechanizm SYNCHRON z regulacją głębokości siedziska. Mechanizm ruchowy SYNCHRON umożliwia płynny skoordynowany ruch siedziska i oparcia, naśladujący ruch użytkownika w fotelu biurowym. Oparcie odchyla się synchronicznie z siedziskiem. Stanowi to gwarancję ergonomicznego podparcia pleców na całej długości. Istnieje możliwość zablokowania wybranego kąta odchylenia w kilku pozycjach. Siłę oporu oparcia można regulować za pomocą specjalnego pokrętła. Dodatkowo mechanizm wyposażony jest w regulację głębokości siedziska (odległość między siedziskiem a oparciem). Dzięki temu można dostosować długość siedziska do długości uda użytkownika. Ergonomiczny fotel biurowy ERGOHUMAN posiada specjalny joystick, który pozwala w łatwy sposób regulować: wysokość siedziska, głębokość siedziska, pochylenie oparcia względem siedziska.
 
Podłokietniki fotela biurowego
Fotel biurowy posiada podłokietniki regulowane w czterech płaszczyznach (4D):
 
  • góra-dół, pozwala na dostosowanie ich wysokości tak, aby przedramię było ustawione pod kątem 90 stopni względem ciała, co znacznie odciąża mięśnie pleców podczas długiej pracy w pozycji siedzącej. Zakres regulacji wysokości podłokietnika wynosi 7 cm.
  • odległość nakładki od siedziska, pozwala na dostosowanie rozstawu podłokietników zarówno dla niskich jak i wysokich użytkowników.
  • odległość nakładki od oparcia, pozwala na dopasowanie jej do długości przedramienia użytkownika.
  • kąt ustawienia nakładek w zakresie +/- 15 stopni, skierowanie nakładek do środka siedziska ułatwia pisanie na klawiaturze, a skierowanie ich na zewnątrz ułatwia wstawanie z fotela.
Zagłówek
Prezentowana wersja krzesła wyposażona jest w regulowany zagłówek tapicerowany siatką. Kolor zagłówka koresponduje z kolorem oparcia fotela. Specjalny mechanizm pozwala na regulację wysokości (w zakresie 5 cm) oraz regulację kąta nachylenia. Dodatkowo umożliwia on blokadę wybranej wysokości i kąta nachylenia zagłówka.
 
Podstawa jezdna fotela
Fotele biurowe ERGOHUMAN posiadają pięcioramienną podstawę jezdną, która wykonana jest z polerowanego aluminium. Oprócz walorów estetycznych, główną zaletą takiego rozwiązania jest brak elementów spawanych, co znacznie wydłuża jej trwałość.
 

Kółka
Obrotowe krzesło biurowe ERGOHUMAN standardowo wyposażone jest w miękkie kółka o średnicy 60 mm. Gumowana powierzchnia kółek zmniejsza ich zużycie na twardych powierzchniach podłogowych, takich jak drewniany parkiet czy podłoga laminowana. Duży rozmiar kółek 60 mm ułatwia przemieszczanie krzesła i dodatkowo nadaje mu atrakcyjny wygląd. Średnica trzpienia wynosi 11 mm.

Materiał i kolorystyka tapicerki
Siatka zastosowana w siedziskach, oparciach i zagłówkach nowoczesnego fotela biurowego ERGOHUMAN posiada optymalną sprężystość zapewniającą komfort nawet podczas wielogodzinnej pracy na fotelu. Siatki dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: szarym i czarnym.

Siatka charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na ścieranie. Zapewnia to komfort użytkowania krzesła oraz jego wyjątkową trwałość, nawet w przypadku intensywnego użytkowania.

Redakcja wyposaz-biuro.pl