12 grudnia 2016 Udostępnij

Zakreślacze marki Edding

Firma Edding to niemiecki producent szerokiej gamy pisaków, długopisów i markerów. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1960 roku w Hamburgu przez Carla-Wilhelma Eddinga i Volkera D. Ledermanna. Od tego czasu firma Edding stała się czołowym dostawcą najlepszej jakości produktów piśmienniczych na całym świecie. Zatrudnia ponad 600 pracowników, a od 2005 roku na czele tego globalnego biznesu stoi Per Ledermann, syn jednego z założycieli. Marka Edding to nie tylko symbol precyzji i solidności, ale także odpowiedzialności za środowisko naturalne: w 2008 roku Edding wprowadziło na rynek produkty EcoLine, które wykonywane są z surowców odnawialnych.

Oferta firmy Edding

Firma Edding ma w swojej ofercie niezwykle duży wybór artykułów przeznaczonych do pisania i zakreślania z przeznaczeniem na różnego rodzaju powierzchnie, od papieru przez wyroby skórzane po szkło.

1) Seria EcoLine

W skład serii Edding EcoLine wchodzi szereg produktów wytworzonych z użyciem materiałów z odzysku. Wśród nich znaleźć można zakreślacz edding 24 z fluorescencyjnym tuszem na bazie wody, wodoodporne i szybkoschnące markery permanentne edding 21, 22 i 25, markery do tablic suchościeralnych edding 28 i 29 oraz markery do flipchartów edding 31 i 32. Wszystkie dostępne zakreślacze i markery można w bardzo łatwy sposób ponownie napełnić.

2) Seria produktów Edding do profesjonalnego znakowania

W niektórych przypadkach niezbędne jest zastosowanie specjalistycznych narzędzi: właśnie dla takich celów firma Edding stworzyła kategorię produktów do profesjonalnego znakowania, przeznaczonych m.in. dla przemysłu, branży handlowej czy medycznej. W tej serii znaleźć można całą gamę markerów permanentnych do użytku na niemal każdej powierzchni (papier, szkło, plastik, drewno, metal, kamień czy wyroby skórzane) z różnorodnymi końcówkami, markery lakierowe, markery specjalistyczne (m.in. do stosowania pod wodą, znakowania kabli, wykorzystywane w przemyśle lotniczym), markery kredowe oraz różnorodne tusze do napełniania zużytych markerów.

3) Organizowanie i znakowanie w domu

Aby wspomóc organizowanie i znakowanie w domu, Edding wyprodukowało szereg pisaków nadających się do codziennego użytku. Produkty bardzo wysokiej klasy, podobne do tych które oferuje Staedtler. Do tej kategorii zaliczyć można markery do pisania na ubraniach, markery do opon i innych powierzchni gumowych, markery do pisania po szorstkich i zabrudzonych elementach, a także pisaki odporne na działanie niskiej temperatury, np. do umieszczania napisów na pojemnikach z mrożonkami

4) Naprawa i konserwacja w domu

Z Edding proste prace naprawcze i konserwacyjne w domu staną się przyjemnością. Firma ma w swojej ofercie takie wyroby jak marker do odświeżania fug, do zabezpieczania uszczelek, do zaznaczania otworów wierceniowych, uniwersalny marker olejowy, a także markery do mebli i podłóg do zakrywania drobnych rys czy uszkodzeń.

5) Tworzenie i dekorowanie

Edding to także doskonały wyrób dla osób kreatywnych, które z pasją ozdabiają nie tylko powierzchnie papierowe, ale także tekstylia, drewno, ceramikę czy porcelanę. Firma dostarcza m.in. połyskujące markery lakierowe, pisaki do kaligrafii, markery matowe, pisaki metaliczne, cienkopisy czy długopisy żelowe. Na opakowaniu każdego pisaka zaprezentowany jest typ linii, którą można otrzymać przy użyciu konkretnego markera.

6) Kolorowanie i zabawa

W ofercie Edding nie mogło też zabraknąć produktów dla dzieci: firma dostarcza pisaki tekstylne, magiczne markery, pisaki do szyb czy kredki do twarzy.

7) Pozostałe produkty

Edding sprzedaje także różnego rodzaju spraye oraz wkłady atramentowe i tonery do drukarek.

markery do rysowania

Edding marker – jakość rysunku

Markery Edding to produkty charakteryzujące się jakością i niezawodnością. Dzięki nim Twoje prezentacje oraz rysunki staną się bardziej czytelne, przejrzyste i łatwe w odbiorze. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań sprawia, że produkty Edding są coraz bardziej doceniane w branży. W ofercie firmy Edding znajduje się wiele markerów, które dają możliwość pisania i rysowania na powierzchniach różnego rodzaju – na papierze, tablicy, szkle, metalu, a także na plastiku – wystarczy wybrać produkt odpowiedni dla siebie i cieszyć się wysoką jakością tworzonych treści i obrazów.

Markery firmy Edding są przeznaczone zarówno do tablic suchościeralnych, jak i do flipchartów. Pisaki do tablic suchościeralnych zostały wyposażone w tusz, który jest odporny na działanie światła i szybkoschnący, dzięki czemu wszelkie zapisane za ich pomocą informacje będą dobrze widoczne i czytelne dla odbiorców. Dodatkowo, tego typu markery Edding to produkty, które można ścierać na sucho. To sprawia, że nie musimy martwić się, kiedy zdarzy się potrzeba nagłej zmiany przedstawionych danych. Ten rodzaj markerów przeznaczony jest również do pisania na szkle. Wykonany za ich pomocą napis lub rysunek szybko wysycha, co sprawia, że nie ma możliwości ich rozmazania.

Markery Edding przeznaczone do pisania na papierze umieszczonym na flipcharcie zostały wyposażone w tusz na bazie wody. Dzięki temu pisanie odbywa się płynnie, a kolory pisaków są żywe i, co bardzo ważne, nie przesiąkają przez papier.

W ofercie firmy Edding znajdują się również pisaki przeznaczone do ozdabiania porcelany, szkła hartowanego oraz szkła odpornego na wysoką temperaturę. Zastosowany w nich tusz pigmentowy na bazie wody jest nie tylko szybkoschnący, ale także nie kapie i nie kruszy się, co ułatwia ozdabianie powierzchni. Dodatkowo, tego typu markery Edding zostały wyposażone w elastyczną, pędzelkową końcówkę, dzięki czemu precyzyjnie można wykonać każdy, nawet najmniejszy element rysunku lub napisu.

Edding to także markery olejowe lub lakierowe, dzięki czemu oznaczanie nierównych, porowatych powierzchni nie stanowi już problemu.

Zdecydowaną zaletą markerów Edding są szybkoschnące tusze. Dzięki temu nie musimy martwić się o jakość i trwałość rysunku lub prezentowanych przez nas danych.

Marker permanentny firmy Edding

Marker permanentny to najpopularniejszy produkt firmy Edding. Przeznaczony jest do pisania, kolorowania i znakowania niemal wszystkich rodzajów powierzchni, włączając w nie metal, szkło oraz plastik. Charakteryzuje się ściętą lub okrągłą końcówką (grubość 1,5-3 mm), jest szybkoschnący i nie rozmazuje się. Marker permanentny jest nie tylko bardzo trwały, ale także został wypełniony bezwonnym tuszem, którego zapas można uzupełnić, gdy poprzedni się skończy. Dodatkową cechą zastosowanego w pisaku tuszu jest fakt, że jest on bezwonny - nie posiada dodatku toluenu oraz ksylenu, co sprawia, że nie wpływa na nas drażniąco podczas jego stosowania. Marker permanentny Edding dostępny jest w różnych kolorach, m.in. w: czerwonym, niebieskim, fioletowym, czarnym lub zielonym.

Markery firmy Edding to świetne rozwiązanie, które możesz zastosować w domu, w szkole, w biurze lub na szkoleniach. Tego typu pisaki świetnie nadają się również do ozdabiania różnego rodzaju powierzchni. Dzięki nim stworzysz piękne rysunki, prezentacje i ozdoby, nie martwiąc się o jakość i czytelność swoich prac. Markery firmy Edding to produkt, który bez wątpienia powinien znaleźć się w każdym domu i biurze.

Redakcja wyposaz-biuro.pl