22 września 2020 Udostępnij

Plusy i minusy stołów konferencyjnych na stojąco

Stoły konferencyjne o stałej wysokości

Jednym z bardziej ekscytujących trendów w meblach biurowych jest dziś pojawienie się stojącego i regulowanego stołu konferencyjnego. Te wyższe biurka z łatwością dostosowują się do wysokości uczestników, aby poprawić koncentrację i zwiększyć energię podczas spotkań wewnętrznych lub z klientami. Zamiast zasypiać lub patrzeć na smartfony podczas lunchu lub konferencji, Ty i Twoi pracownicy będącie czujni i gotowi na wszystko, co jest w programie.

Stół konferencyjny na stojąco o takiej wysokości jest bardziej wymagający, dlatego wiele modeli jest regulowanych. Dostępne są jednak również krzesła o wysokości stojącej, które pozwalają siedzieć nawet przy wyższym stole. Istnieją plusy i minusy w stosunku do zwykłych stołów konferencyjnych i stołów konferencyjnych na wysokość stojącą. Dowiedz się więcej i zdecyduj, który z nich jest odpowiedni dla Twojego biura i stylu pracy.

Profesjonalne stoły konferencyjne o stałej wysokości

Kiedy będziesz stał przez znaczną część dnia pracy, będziesz bardziej przytomny, aktywny i będziesz mógł zmniejszyć ryzyko chorób serca, cukrzyc i innych problemów zdrowotnych. Może to nawet skrócić Twoje spotkanie o 34%, jak wynika z badań przeprowadzonego w 1999 roku przez naukowców z University of Missouri.

Istnieją powody, by sądzić, że stan może zwiększyć wydajność, uwalniając endorfiny, zwiększając energię i pomagając współpracownikom w realizacji zadań. Gdy wszyscy stoją, trudniej jest ukradkiem sprawdzić telefon lub używać komputera do mediów społecznościowych, eliminując większość przyczyn rozpraszania uwagi. Dla wielu pracodawców sprzedaż konferencyjne na stojąco są wspaniałym sposobem na zwiększenie wydajności i poprawę zdrowia pracowników.

Zgoda na kandydowanie w trakcie spotkań

Podczas gdy stanie jest dobre dla zdrowia w ogóle, dłuższe stanie może zaszkodzić koncentracji i być niezdrowe. Stanie z pewnością zwiększa energię, ale konieczne jest również odprężenie i wykorzystanie endorfin. Najlepszym kompromisem jest siedzenie i stanie przez cały dzień. Stół konferencyjny o regulowanej wysokości w pozycji stojącej zapewnia to, co najlepsze z obu światów, pozwalając Ci na wybór pomiędzy spotkaniem w pozycji stojącej a siedzącej.

Redakcja wyposaz-biuro.pl