15 grudnia 2016 Udostępnij

Wyposaż swoje dziecko do szkoły w produkty marki Herlitz

Dla każdego malucha pierwszy dzień szkoły jest nie lada wyzwaniem. Możemy ułatwić mu te stresujące chwile zaopatrując go w wyjątkowe i ciekawe artykuły szkolne, oferowane przez firmę Herlitz, dzięki którym każdy dzień w szkole będzie pełen kolorów i radości. Kolorowy piórnik z ulubionym motywem malucha z pewnością doda mu pewności siebie i umili każdy dzień spędzony w szkole. Nawet największe wyzwanie stawiane przez dziecięcy świat nie będzie straszne naszemu maluchowi, gdy będzie miał on ze sobą tornister z motywem swojego ulubionego superbohatera. Nie można zapomnieć o innych pozytywnych aspektach, jakie niesie ze sobą korzystanie z produktów tej marki.

Zadbaj o kręgosłup malucha z plecakami szkolnymi marki Herlitz

Zdrowie dziecka jest najistotniejszą kwestią dla każdego rodzica. Najważniejszym elementem struktury ciała decydującym o postawie jest niewątpliwie kręgosłup. W młodym wieku należy wyjątkowo o niego dbać, gdyż zaniedbania w wieku dziecięcym mogą przynieść poważne konsekwencje w przyszłości i znacznie utrudnić życie. Niezwykle istotnym jest, aby nie przeciążać kręgosłupa i dbać o równomierne rozmieszczenie ciężaru na barkach dziecka. Dziecko nosi tornister przez większość dni w roku, warto więc wybrać ten, który będzie najodpowiedniejszy również dla zdrowia malucha. Wszystkie te funkcje zawarte są w plecakach szkolnych marki Herlitz. Plecaki marki Herlitz posiadają funkcje, które zapewnią dziecku bezpieczeństwo noszenia, rodzicom zaś spokój związany ze stanem zdrowia kręgosłupa swojego malucha. 

Plecak marki Herlitz to ferrari wśród tornistrów

Stworzone zostały z myślą o dzieciach w wielu od 6 do 9 lat. Dzieci zwłaszcza w tym wieku są niezwykle aktywne i ciekawe poznawania świata, potrzebują więc plecaka który nadąży za zawrotną prędkością ich dziecięcego świata. Plecak musi zatem odznaczać się wyjątkową wytrzymałością i wysoką jakością materiałów, użytych do jego produkcji. Wszystkie te funkcje spełnia niezawodny plecak marki Herlitz. Produkowany jest przy utrzymaniu rygorystycznych norm produkcyjnych, wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Tworzywa używane w jego produkcji wolną są od kadmu, barwników azotowych, PCP, plastyfikatorów, jak również barwników uczulających, są więc bezpieczne dla zdrowia malucha. Kolejną zaletą plecaka tej marki jest jego niezwykle funkcjonalne wyposażenie, w które zaopatrzony jest w momencie nabycia. Posiada wzmocnione dno, które chroni przed wilgocią, która niestety często gości w plecakach dzieci. Z plecakami Herlitz niedokręcony termos czy rozlany sok nie będzie problemem, gdyż jego dno nie przemoknie. Dodatkowo, plecak ten zaopatrzony jest w kieszenie boczne, oraz kieszeń przednią. Każdy rodzic wie, jak ważna jest aby uczyć dziecka porządku już od najmłodszych lat. Dodatkowe kieszenie umożliwiają rozplanowanie wnętrza plecaka, co ułatwi dziecku szybkie odnalezienie potrzebnych elementów, a zarazem zaoszczędzi mu stresu. Ponadto watro zauważyć, iż plecaki firmy Herlitz chronią dziecko po zmroku, dzięki wysokiej jakości taśmom odblaskowym. Zapewniają one dobrą widoczność po zmroku, co wpływa zarówno na bezpieczeństwo dziecka, jak i na spokój każdego rodzica. Bezpieczeństwo i zdrowie malucha są dla każdego rodzica niewątpliwie najważniejsze. 

plecak Herlitz

Zestaw: tornister + piórnik Herlitz 

W katalogu firmy znajduje się szeroki wachlarz motywów oraz wzorów produktów. Każde dziecko ma możliwość wybrania idealnego dla siebie tornistra, a rodzic otrzymuje gwarancję najwyższej jakości produktu. Ponadto, w tornistrach możliwa jest regulacja szelek, dzięki czemu można idealnie dopasować tornister do wzrostu malucha. Tornister spędza na plecach dziecka bardzo dużo czasu, zatem istotna jest kwestia jego wentylacji. Tylna część tornistra wyprodukowana jest z oddychającego materiału, co zwiększa wentylację, która jest niezwykle cenioną funkcją każdego tornistra. W tornistrze każdego malucha obowiązkowo musi znajdować się piórnik. Marka Herlitz posiada w swojej ofercie szeroką gamę piórników wykonanych z niezwykłą starannością. Do ich produkcji wykorzystuje się najwyższej klasy materiały, które zapewniają wyjątkową trwałość i wytrzymałość produktów. Co więcej, piórniki marki Herlitz są w pełni bezpieczne dla maluchów, dzięki czemu rodzice nie muszą martwić się o ewentualne konsekwencje zdrowotne, wynikające z korzystanie z produktów marki Herlitz. Marka wzięła pod uwagę fakt, iż każde dziecko jest inne i w rezultacie wzbogaciła swoją kolekcję o różne warianty kolorów oraz wzorów, dzięki czemu każde dziecko może znaleźć produkt, który będzie spełniał jego indywidualne walory estetyczne. Wspomniana kolekcja podbiła już serca wielu najmłodszych użytkowników, i wciąż zaskakuje kolejnych. W ofercie znajdują się zarówno produkty przeznaczone dla dziewczynek z motywami między innymi uroczych kotków i piesków, jak również przeznaczone dla chłopców z motywami przykładowo samochodów. Ponadto, piórnik jest w pełni wyposażony, co jest niewątpliwą wygodą gdyż niweluje potrzebę dokupywania wyposażenia osobno. Zawiera on flamastry, kredki, długopisy, ołówki, linijkę, ekierkę, temperówkę, gumkę do mazania oraz kolorowy plan lekcji. Do takiego piórnika dziecko z chęcią będzie zaglądało, zaś funkcjonalne rozmieszenie elementów wyposażenia ułatwi mu korzystanie z produktu. Piórnik zamykany jest przy pomocy sprawnego zamka, oraz posiada dwie praktyczne klapki, które znacznie zwiększają jego powierzchnię użytkową. Marka Herlitz wykonuje swoje produkty z dbałością o najmniejsze detale, co gwarantuje im wyjątkową trwałość i wysoką funkcjonalność, która spowoduje, że zarówno rodzice jak i dzieci będą zadowoleni z korzystania z produktów. 

Posegregowany dziecięcy świat

Jak wie każdy rodzic - dziecko to wulkan energii. Dziecięcy świat jest tak szybki i zmienny, że nie ma w nim miejsca na porządek i segregację. Można jednak delikatnie wdrażać te elementy w życie dziecka, co z pewnością będzie owocowało w przyszłości. Najlepszym sposobem na naukę jest dla dziecka niewątpliwie zabawa. Maluchy uwielbiają produkty ze swoimi ulubionymi motywami. Watro wykorzystać tę wiedzę i zastosować ją w celu nauki dziecka porządku i segregacji, co będzie niosło korzyści zarówno dla dziecka jak i dla rodzica. Firma oferuje segregatory w szerokiej gamie kolorów i wzorów, dzięki czemu każde dziecko znajdzie idealny dla siebie produkt, z którym nie będzie chciało rozstać się na krok. Możne w nim przechowywać zarówno kolorowe karteczki z motywami ulubionych bohaterów, jak również swoje prace szkolne czy rysunki. Dzięki łatwemu zatrzaskowi maluch nie będzie miał problemu z użytkowaniem segregatora. W segregatorze marki Herlitz zaskakuje jakość wykonania, oraz duża wytrzymałość. Twarda, sztywna okładka zabezpiecza segregator przed drobnymi uszkodzeniami mogącymi być skutkiem użytkowania. Zarówno segregatory, jak również pozostałe produkty marki Herlitz przyciągają uwagę nowoczesnym wzornictwem zastosowanym przy ich produkcji, jak również kolorystyką miłą dla oka. 

 

Redakcja wyposaz-biuro.pl