17 lutego 2016 Udostępnij

Narożna lada recepcyjna idealna do małego gabinetu kosmetycznego

Gabinety kosmetyczne bardzo często przygotowuje się na niedużym metrażu. Niekiedy nawet robi się je w jednym pomieszczeniu, gdzie trzeba przygotować poczekalnie, recepcje, stanowisko pracy. Dlatego w takim miejscu świetnie sprawdzać się będzie narożna lada recepcyjna. Jeśli decydujemy się na taką małą ladę można być pewnym, że uda się sporo miejsca zaoszczędzić. Tradycyjna lada będzie zajmowała zbyt wiele przestrzeni. Warto spojrzeć na te małe lady narożne, by zobaczyć na zdjęciach, że sprawdzają się one bardzo dobrze i nie zajmują dużo miejsca.

Jeśli dodatkowo wybierzemy coś w kolorze białym to można być pewnym, że taki mebel nie będzie dodatkowo przytłaczał pomieszczenia, które i tak nie jest zbyt duże. Wielką zaletą takiego mebla będzie również jego prosta forma i to, że nie ma tam bogatych zdobień. Trzeba zwrócić uwagę na takie rozwiązania, które mają opływowy kształt oraz ciekawy wygląd. Narożna lada pasuje świetnie do nowoczesnych gabinetów kosmetycznych.

Jak zaprojektować recepcję u kosmetyczki?

Z lady nie trzeba rezygnować nawet w momencie, gdy w salonie nie zmieści się klasyczny mebel o dużych rozmiarach. Nawet taka mała lada sprawdzi się bardzo dobrze, ponieważ będzie tworzyć wrażenie ładu i porządku w takim salonie. Jest to takie rozwiązanie, które sprawi, że salon będzie jakby podzielony na pewne strefy. Zakup niewielkiej lady sprawdzi się ze względów praktycznych i na pewno na taką opcję warto się zdecydować, szczególnie że nie będzie zajmowała wiele cennego miejsca a gabinet będzie bardziej profesjonalny.

Redakcja wyposaz-biuro.pl