5 maja 2017 Udostępnij

Przekładki do segregatorów Esselte, Donau, Q-CONNECT

Uporządkowany segregator, poukładane życie
 

Porządek w dokumentach? Przekładki do segregatorów ułatwią Ci jego utrzymanie. Miej wszystkie najpotrzebniejsze papiery pod ręką.

Nikt z nas nie lubi tracić czasu na szukanie dokumentów. Niestety, zapewne każdemu z nas przytrafiały się sytuacje, kiedy to musiał przewertować wiele stron w segregatorze, pootwierać wiele teczek, poprzesuwać szafy, pozrywać podłogi, by w końcu odnaleźć potrzebny papier. Czasem poszukiwania zajmowały nam niewiele, bo kilkanaście minut, innym razem potrzebowaliśmy znacznie więcej czasu, a dokument był nam potrzebny „na już’’.

Doskonale pamiętamy te chwile zażenowania kiedy to nie dostarczyliśmy na czas potrzebnych materiałów, bo zwyczajnie nie wiedzieliśmy, gdzie one się znajdują. Częstokroć nie potrafiliśmy znaleźć potrzebnej kartki, bo nie umieliśmy odnaleźć się w chaosie panującym w naszym segregatorze.

Doradzamy, co zrobić, by nie zgubić się w bałaganie panującym w naszych segregatorach. Warto zdecydować się na przekładki do segregatorów, dzięki którym utrzymanie porządku będzie łatwe.

Poniższy ranking przekładek do segregatorów zestawia ze sobą przekładki różnych marek, wyodrębniając jednocześnie najlepsze cechy reprezentowane przez konkretne przekładki.
 

Z Esselte oznaczaj dokumenty łatwo i przyjemnie
 

Są nie tylko najpopularniejsze, ale również występują w różnych wersjach – począwszy od przekładek wykonanych z PP z kartą informacyjną przeznaczoną do opisywania zawartości przegródki poprzez kolorowe przekładki wykonane z grubego kartonu, po wysokiej jakości przekładki z możliwością nadruku informacji.

Ponadto cena, która została narzucona przez Esselte w porównaniu do jakości produktu jest wyjątkowo atrakcyjna. Z tego powodu Esselte jest uznaną marką, która jest wybierana przez wielu ludzi w Polsce.

 

Przekładki do segregatorów

 

Ochraniaj środowisko z Donau

 

Przekładki oferowane przez Donau wyróżnia nie tylko wysoka jakość, ale również ekologiczny charakter. Jak się okazuje przekładki Donau zostały wykonane z wyjątkowo bezpiecznego dla środowiska kartonu 190 g/m2 z laminowaną kartą opisową. Dlatego kiedy wybieramy produkty Donau, przyczyniamy się również do ochrony środowiska.

Co więcej, producent tych przekładek pozwala nam dowolnie dopasowywać rozmiar przekładki do naszych indywidualnych potrzeb. Wszystko za sprawą linii cięcia, które umożliwiają na dowolne manipulowanie rozmiarem przekładek.

 

Miej wszystko pod ręką dzięki Q-CONNECT

 

Zakładki tej marki są nie tylko wytrzymałe, wyjątkowo ekologiczne, ale również w każdym zestawie zawierają pierwszą kartę opisową w kolorze białym. Posiadają wzmocniony obszar europerforacji. Z tego powodu możemy na pierwszej karcie stworzyć coś w rodzaju spisu treści materiałów zawartych w naszym segregatorze.

Nic zatem dziwnego, że to produkty oferowane przez markę Q-connect cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród pracowników biurowych, ale także wśród studentów.

 

Idest - wysoka jakość na lata

 

W ofercie Idest znajdziemy różnego rodzaju przekładki. Idest oferuje przekładki polipropylenowe, kartonowe przekładki, a także przekładki w rozmiarze 1/3 A4 wykonane z kolorowego kartonu. Szeroka oferta produktowa, a także duża trwałość materiałów sprawia, że możemy wykorzystywać przez długi czas. Cena tego typu produktów zaczyna się już od kilku złotych, dzięki temu ponosząc stosunkowo niski koszt możemy cieszyć się uporządkowanymi dokumentami w naszym segregatorze.

Porządek w segregatorze to gwarancja wygody oraz pewność, że wszystkie najważniejsze materiały mamy zawsze pod ręką. Wyeliminuj stres związany z chaosem w dokumentach. Przekładki do segregatora to Twój sposób na spokojne życie.

 

Redakcja wyposaz-biuro.pl