3 listopada 2017 Udostępnij

Przegląd modeli drukarek etykiet marki Dymo

Drukarki do etykiet DYMO umożliwiają łatwe adresowanie przesyłek oraz pozwalają na utrzymanie porządku w miejscu pracy czy w domu.  Nie są zbyt skomplikowane w obsłudze i służą do tworzenia etykiet w różnym stylu, kolorze czy rozmiarze. Dzięki nim można zrezygnować  arkuszy etykiet. To szansa na zaoszczędzenie na tuszu i tonerach.

Drukarka DYMO

Drukarki etykiet posiadają różnego rodzaju funkcje i zastosowania, w zależności od tego czy będą wykorzystywane w domu czy w biurze. Przenośne i stacjonarne urządzenia marki DYMO sprawdzają się doskonale przy adresowaniu, katalogowaniu, porządkowaniu, organizowaniu itd. wielu elementów.  Dzięki nim można szybko wydrukować i spersonalizować etykiety w wybranym wcześniej przez siebie stylu.

Każdy ma w zakresie etykietowania inne potrzeby, dlatego drukarki DYMO do domu czy biura mają różnorodne funkcje. Jaki zatem model wybrać?

Drukarka etykiet DYMO LabelManager PNP

Drukarki DYMO LabelManager PNP posiadają wzorowaną na komputerowej klawiaturę, przyciski szybkiego dostępu oraz zasilanie akumulatorowe. Dlatego też są świetnym rozwiązaniem do etykietowania. Drukarki tego typu pozwalają na tworzenie spersonalizowanych etykiet poprzez laptopa lub komputer stacjonarny. W tym przypadku można skorzystać z własnych czcionek czy grafik. Niektóre modele są przenośne i łączą się z siecią WiFi.

Drukarki DYMO LabelManager podczas pracy wykorzystują trwałe taśmy D1 - winylowe, poliestrowe i nylonowe. Korzystają również z druku termotransferowego, który daje druki wysokiej jakości przy niewielkim nakładzie finansowym. Nie trzeba więc inwestować w tusz czy toner. Taśmy D1 są trwałe i lepkie, a przy tym odporne na wilgoć, wodę czy zmiany temperatury. Doskonale sprawdzają się w magazynach, biurach i nie tylko. Drukarki tego rodzaju są bardo dobrym rozwiązaniem podczas etykietowanie teczek czy segregatorów, ale ich zastosowanie jest o wiele większe. Są ekonomiczne, wydajne i niezbyt skomplikowane w obsłudze. Dają wydruki o znacznej trwałości.

drukarka etykiet

Drukarki LabelManager są doskonałe do etykietowania pocztowych przesyłek, katalogów, akt oraz do tworzenia różnego rodzaju identyfikatorów.

Drukarka etykiet DYMO LabelWriter 400, 450

Drukarki te pozwalają na szybkie drukowanie profesjonalnych etykiet. Urządzenia LabelWriter 400 i 450 wykorzystują klasyczne rolki etykiet i etykiety z wykrojnika. Posiadają oprogramowanie, które można zainstalować bez problemu na komputerze. Oferują ponad 100 różnych stylów i szablonów, dając szansę na stworzenie spersonalizowanych etykiet. Etykiety powstałe w ten sposób są trwałe, gdyż drukarki DYMO LabelWriter korzystają z druku termicznego. Nie wymagają więc tuszu czy tonera. Sprawdzają się nie tylko w zastosowaniu domowym, ale i w niejednej firmie.

Drukarki tego typu są doskonałym rozwiązaniem w zakładach przemysłowych, magazynach, sklepach itd. Można użyć je do oznaczania kabli czy przewodów. Są wydajne i wygodne w obsłudze, posiadają klawisze skrótu.

Drukarka etykiet DYMO Rhino 4200

 Z kolei drukarki Rhino to świetne rozwiązanie przede wszystkim w firmach. Są szybkie, wydajne i wygodne w obsłudze. Posiadają klawisze skrótów, automatyczne dopasowanie rozmiarów itd. Poza tym samodzielnie formatują etykiety do danych zastosowań w przemyśle. Są przydatne podczas oznaczania kabli czy przewodów różnego rodzaju. Drukarki Rhino marki DYMO wykorzystują druk termotransferowy, co powala na obniżenie kosztu druku. Wykorzystywane w tym przypadku taśmy spełniają wszystkie standardy unijne ISO.

Redakcja wyposaz-biuro.pl