6 czerwca 2017 Udostępnij

Rękawice gospodarcze - chroń swoje ręce!

Ogród, warsztat, gabinet stomatologa. Co łączy te miejsca? Ludzie tam pracujący muszą chronić swoje dłonie za pomocą rękawic. Bez względu na to, czy jesteś ogrodnikiem, mechanikiem, czy dentystą, pamiętaj o tym, by chronić skórę swoich rąk przed działaniem czynników zewnętrznych.

Nosząc rękawiczki, ochraniasz swoje dłonie nie tylko przed zabrudzeniem, ale także przed zranieniem, a co się z tym wiąże także przed zakażeniem. Dlatego jeżeli zależy Ci na tym, by być bezpiecznym w trakcie pracy, już dziś wybierz rękawiczki dla siebie. Zapoznaj się z naszymi propozycjami.
 

Uniwersalne gumowe rękawice gospodarcze
 

Jeśli szukasz rękawic, które są hipoalergiczne i bezpieczne w kontakcie z żywnością, wybierz gumowe rękawice gospodarcze. Zabezpieczą one Twoje dłonie przed kontaktem z niepożądanymi substancjami, ochronią Cię przed działaniem drobnoustrojów, a także detergentów oraz innych chemicznych substancji. Z tego względu wybierz idealne rękawice dla siebie.

Postaw na rękawice, których jakość została potwierdzona przez specjalne certyfikaty, takie jak CE oraz atest PZH, wskazujący na to, że rękawice mogą być używane w kontakcie z żywnością. Pomyśl o środowisku. Z tego względu wybieraj ekologiczne rozwiązania jak np. rękawice pakowane w foliowe opakowania OPP, które podlegają recyklingowi oraz biodegradacji. Z tego powodu są bezpieczne dla środowiska i szczególnie polecane osobom, którym zależy na odpowiedniej ochronie środowiska.

Najpopularniejszymi markami tego typu rękawiczek są rękawice
 

Lekkie flokowanie, łatwe zakładanie
 

Rękawice gumowe zostały stworzone z myślą o wszystkich tych, którym zależy na bezproblemowym zakładaniu. Wewnętrzna powierzchnia rękawiczek została pokryta flokiem, czyli pyłem bawełnianym, który ułatwia zakładanie i zdejmowanie rękawiczek, a także zapobiegania poceniu się rąk. Chropowata struktura sprawia, że przyczepność rękawiczek do rąk jest o wiele większa niż w przypadku zwyczajnych rękawiczek. Tego typu rękawiczki zwykle są wykonane z połączenia lateksu i kauczuku naturalnego, co gwarantują odporność na rozciąganie.

 

gumowe rękawice

 

Rękawiczki gospodarcze flokowane ze względu na swoją stosunkowo niską cenę zaczynającą się już od kilkudziesięciu groszy oraz wysoką dostępność są jednym z najczęściej wybieranych typów rękawiczek. Najpopularniejszymi markami tego typu rękawiczek są między innymi: rękawice gospodarcze Master, Raw-pol oraz Gosflow. Ich gramatura waha się pomiędzy 50 a 67 gram.
 

Cudowne 2w1 - chronią i pięknie pachną
 

Rękawiczki gospodarcze Vileda to jedyne takie rękawiczki na rynku, które chronią przed czynnikami zewnętrznymi a jednocześnie pięknie pachną i nawilżają nasze dłonie. Wszystko za sprawą kremu, którym wyłożona jest wewnętrzna powierzchnia rękawiczek. Nic zatem dziwnego, że są jednymi z najchętniej wybieranych rękawiczek wśród tego typu produktów.

Bez przykrego gumowego zapachu, bez możliwości pęknięcia czy też uczelnia dłoni. Rękawice doskonale izolują, pozostawiając dłonie idealnie nawilżone. Są szczególnie polecane do różnego rodzaju prac domowych. Wśród rękawic Vileda znajdziemy takie modele jak: rękawice Comfort&Care, rękawice Extra Sensation, rękawice jednorazowe MultiSensitive, Perfect Fit oraz rękawice Standard. Każdy typ ochroni Twoje dłonie i nawilży je. Ich cena rozpoczyna się już od kilku złotych.
 

Od łokci aż po koniuszki palców
 

Chroń swoje ręce przed działaniem niebezpiecznych substancji. Wybierz rękawice gospodarcze długie, które zabezpieczą nie tylko Twoje dłonie, ale również całą długość ręki. Tego typu rękawice są szczególnie polecane do stosowania w pracach, które wiążą się z zagrożeniami dla naszej skóry, takimi jak: działanie drażliwych kwasów czy też innych substancji, które trudno usunąć z powierzchni skóry.

W tym przypadku najczęściej polecanym rodzajem rękawic są rękawice Rindustrial. Dzięki temu, że zostały wykonane z najwyższej jakości tworzywa, są polecane wszystkim tym, którzy chcą zadbać o swoje dłonie.

Redakcja wyposaz-biuro.pl