26 kwietnia 2017 Udostępnij

Dla wygody pracownika – ranking artykułów biurowych

Najlepsze marki, najwyższej jakości artykuły biurowe, które przetrwają lata, a przede wszystkim zadowoleni pracownicy, którzy mogą korzystać z dobrej jakości materiałów biurowych. Tak będzie wyglądać przyszłość w Waszych biurach.

Aby przyspieszyć tę zmianę na lepsze w Twojej firmie, specjalnie z myślą o Was przygotowaliśmy listę sprawdzonych marek, których artykuły biurowe sprawdzą się idealnie w Waszych miejscach pracy. A więc do dzieła już teraz możecie zmienić swoją firmę na lepsze, poprawiając wydajność pracy poprzez dostarczanie sprawdzonych artykułów biurowych Waszym pracownikom.

Przygotowany przez nas ranking marek artykułów biurowych został stworzony w taki sposób, aby przedstawiać produkty, które ułatwią, a przede wszystkim umożliwią wykonywanie codziennych obowiązków zawodowych.

DURABLE – najwyższa klasa i elegancja

Jeśli szukasz odpowiedniej jakości narzędzia do pisania, ale nie wiesz jeszcze na co się zdecydować długopisy marki DURABLE są sprawdzonym rozwiązaniem. W badaniu przeprowadzonym przez webranking.pl wynika, że aż 43,8% klientów wybiera produkty tej marki, także długopisy. Nic dziwnego. Durable od ponad 80 lat jest synonimem wysokiej klasy i świetnej jakości, a to oznacza, że artykuły biurowe produkowane przez Durable są niczym pomost międzypokoleniowy.

W ofercie Durable oprócz długopisów w stosunkowo niskiej cenie, można znaleźć również pojemniki na biurko, w których możemy przechowywać nasze ulubione narzędzia do pisania. Ceny tych produktów zaczynają się już w okolicach kilku złotych.

Należy pamiętać, że oferta marki jest nieco bardziej rozbudowana. Znajdziemy tu takie produkty jak: wizytowniki, skoroszyty, teczki, a także identyfikatory oraz różne artykuły, które pomogą Ci uporządkować wszelkie dokumenty.

Rexel – najbezpieczniejsze artykuły dla Twojej firmy

Drugą najbardziej popularną marką jest Rexel, który słynie z niezwykle bezpiecznych niszczarek, zszywaczy, trymerów oraz liczarek banknotów. Niszczarki tej marki gwarantują wysoką ochronę przed kradzieżą danych oraz zmniejszają czas niszczenia dokumentów nawet o 98%.

ARGO – lider wśród dziurkaczy

Jak wynika z badań, dziurkacze ARGO są najczęściej wybierane przez polskich przedsiębiorców. Aż 32% polskich firm przyznaje się do tego, że na ich biurkach leżą dziurkacze tej marki. Jak mówią: „jakość ARGO opiera się przede wszystkim na solidnej konstrukcji produktu, łatwym użytkowaniu oraz na eleganckim kolorze dziurkacza’’.

To prawda, ponieważ dziurkacze ARGO to produkt, który przebija każdy papier czy tekturę.

Colop – przypieczętuj jakość

Jeśli pieczątka to tylko Colop. Wskazana marka to niekwestionowany lider wśród pieczątek, znaczników oraz tuszy. Wyróżnia się pięciokrotnie wyższą wydajnością niż zwyczajne pieczątki. Jej tusz sprawnie działa przez wiele lat, a wysycha niemal od razu po przybiciu na kartkę.

Pieczątki tej marki zostały docenione przez klientów, ponieważ jak wynika ze zestawień są one wybierane przez 38% klientów. Czy zachęca ich do tego stosunkowo niska cena – waha się pomiędzy kilka a kilkaset złotych, czy może duża sprawność na lata? Nie wiadomo. Jedno jest pewne. Rokrocznie pieczątki Colop podbijają serca klientów w całej Polsce.

drobne artykuły biurowe

GRAND dla drobiazgów

Jeśli szukacie wytrzymałych drobnych artykułów biurowych takich jak pinezki, zszywki, temperówki czy spinacze marka GRAND jest często polecanym rozwiązaniem. Wszystko dzięki dobrej jakości materiałom, z których zostały one wykonane. Do marki przyciąga również wyróżniający design oraz niebywała wytrzymałość, która została potwierdzona przez wiele testów jakości. Nic dziwnego, że po GRAND sięga aż 27% klientów. Może i Ty wybierzesz produkty tej marki?

3M – 3 kroki do bezpiecznej pracy

W pracy oprócz artykułów biurowych przeznaczonych do wykonywania obowiązków potrzeba nam także produktów, które zapewnią nam również bezpieczeństwo na naszym stanowisku. Z tego względu musimy pamiętać o wyposażeniu naszego biura w produkty, które gwarantują nam zabezpieczenie w trakcie pracy.

Doświadczenie pokazuje, że najczęściej wybieranymi produktami tego typu są artykuły bhp 3M. Potwierdzeniem wysokiej jakości marki jest fakt, że działa ona na rynku międzynarodowym. Przez wiele lat jej obecności na rynku pozyskała zaufanie tysięcy klientów.

Jej rękawice, apteczki, folie odblaskowe oraz taśmy czy maski są wybierane ze względu na niską cenę i wysoką jakość. Zakupy produktów bhp spod logo 3M zadeklarowało 27% konsumentów. Świadczy to ich wysokiej jakości.

Maped – najbardziej intensywne kolory

Jeśli szukacie artykułów biurowych do rysowania, kolorowania, zakreślania to marka MAPED ma dla Ciebie kilka ciekawych rozwiązań. Są to przede wszystkim kredki, pisaki, zakreślacze, a wszystkie w najbardziej intensywnych kolorach na rynku. Maped jest niekwestionowanym liderem jeśli chodzi o tego typu produkty. Sięga po nie aż 34% klientów.

Kredki tej marki są wykonywane ze starannie dobranych materiałów, natomiast pisaki wyposażone zostały w wentylowaną skuwkę, co zapewnia najwyższą jakość wyrobów.

Tarifold – najlepsze foldery i systemy do prezentacji

Aby prezentacja przebiegła dobrze należy zadbać o profesjonalizm naszego wystąpienia. Z tego względu bardzo polecanymi produktami do prezentacji są produkty marki Tarifold. Panele prezentacyjne tej marki są bardzo eleganckim materiałem ochronnym na papier. Wszystko za sprawą wytrzymałej konstrukcji opartej na kolorowym drucie, która gwarantuje odporność na różnego rodzaju zgięcia, a także za sprawą matowego materiału, który eliminuje refleksy świetlne ułatwiając czytanie również w sytuacji, gdy słońce pada prosto na kartkę.

Po tego typu produkty sięga aż 32% klientów, nieco niżej w tym zestawieniu znajdują się produkty Barbara, które oprócz niskiej ceny cechują się wysoką jakością i wytrzymałością na lata.

Redakcja wyposaz-biuro.pl